-25%

Фільтр повітряний Citroen C3/C4/Peugeot 208/308 1.0-1.2 12-
324 ₴
243 ₴
- Готово до відправки
- Код: A141758
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141758 застосування до авто :
-Citroën:C
-Elysee,C3 II,C3 III,C3Aircross,C4Cactus,DS3
-Opel:CrosslandX
-Peugeot:2008 I,208,301,308(T9)
Аналоги запчастини:9674725580
A141758 застосування до авто :
-Citroën:C
-Elysee,C3 II,C3 III,C3Aircross,C4Cactus,DS3
-Opel:CrosslandX
-Peugeot:2008 I,208,301,308(T9)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141758 |
| Довжина [мм] | 239 |
| Ширина (мм) | 122 |
| Висота [мм] | 64 |
| EAN | 5901225795724 |
Аналоги запчастини:9674725580
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141758 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Висота | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, Corsa, 308, Crossland X / Crossland, 208, C3, 2008, C-Elysee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴
