Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142102 застосування до авто :
-Nissan:Murano II
NISSAN:165461AT0A
A142102 застосування до авто :
-Nissan:Murano II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142102 |
| Довжина [мм] | 219 |
| Ширина (мм) | 207 |
| Висота [мм] | 50 |
| Висота 1 [мм] | 62 |
NISSAN:165461AT0A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A142102 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 219 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Murano |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

