
Фільтр повітряний Mazda 3, 6, CX-5 2.2D 12-
306 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: A141711
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141711 застосування до авто :
-Mazda:3(BM),6(GJ),CX
-5(KE),CX
-5(KF)
MAZDA:SH01133A0A
A141711 застосування до авто :
-Mazda:3(BM),6(GJ),CX
-5(KE),CX
-5(KF)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141711 |
| Довжина [мм] | 250 |
| Ширина (мм) | 202 |
| Висота [мм] | 58.5 |
MAZDA:SH01133A0A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141711 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6, CX-9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴
