
Фільтр повiтряний Mitsubishi Carisma 95- Space Star 98-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A140013
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140013 застосування до авто :
-Mitsubishi:Carisma,Pajero II,SpaceStar I
-Volvo:S40 I,V40 I
Аналоги запчастини:MR127077/MR239024/XR127077/30862730/30873414
A140013 застосування до авто :
-Mitsubishi:Carisma,Pajero II,SpaceStar I
-Volvo:S40 I,V40 I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140013 |
| Довжина [мм] | 343 |
| Ширина (мм) | 169 |
| Висота [мм] | 46 |
| EAN | 5901225702012 |
Аналоги запчастини:MR127077/MR239024/XR127077/30862730/30873414
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140013 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 343 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | Carisma, V40, S40, Space Star |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
