Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140204 застосування до авто :
-Opel:Ascona,Corsa(E),Kadett,Omega(A),Rekord(E),Vectra(A)
Аналоги запчастини:1444L3/1498439/A700X9601AGA/A810X9601NA/A720X9601AGA/5000215/5009226/834257/93152971/834801/8960570/812875/7998710/25062419/25062272/9949253/90118207/GM:834287/90220977
A140204 застосування до авто :
-Opel:Ascona,Corsa(E),Kadett,Omega(A),Rekord(E),Vectra(A)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140204 |
| Довжина [мм] | 273 |
| Ширина (мм) | 202 |
| Висота [мм] | 52 |
| EAN | 5901225703637 |
Аналоги запчастини:1444L3/1498439/A700X9601AGA/A810X9601NA/A720X9601AGA/5000215/5009226/834257/93152971/834801/8960570/812875/7998710/25062419/25062272/9949253/90118207/GM:834287/90220977
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140204 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Ascona, Kadett, Omega |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

