-25%

Фільтр повітряний Mazda 323 1.7D 05/95-
306 ₴
229,50 ₴
- В наявності
- Код: A140181
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140181 застосування до авто :
-Mazda:323,Premacy I
Аналоги запчастини:Y70113Z40/Y70113Z409A/RF4P13Z40/MAZDA:RF4P13Z409A
A140181 застосування до авто :
-Mazda:323,Premacy I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140181 |
| Довжина [мм] | 287 |
| Ширина (мм) | 167 |
| Висота [мм] | 36 |
| EAN | 5901225703507 |
Аналоги запчастини:Y70113Z40/Y70113Z409A/RF4P13Z40/MAZDA:RF4P13Z409A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140181 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 287 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229,50 ₴
