
Фільтр повітряний Mazda 3 2.0 03-/Mazda 5 1.8/2.0 05-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A141524
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141524 застосування до авто :
-Mazda:3(BK),3(BL),5(CR),5(CW),Premacy I
Аналоги запчастини:LF5013Z40A/LF5013Z409A
A141524 застосування до авто :
-Mazda:3(BK),3(BL),5(CR),5(CW),Premacy I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141524 |
| Довжина [мм] | 277 |
| Ширина (мм) | 188 |
| Висота [мм] | 52 |
| EAN | 5901225725882 |
Аналоги запчастини:LF5013Z40A/LF5013Z409A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141524 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 277 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
