
Фільтр паливний вставка Audi Q7 3.0 TDi 10-/VW Touareg 3.0-4.2 10-/Porsche Cayenne 07-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A110689
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A110689 застосування до авто :
-Porsche:Cayenne II
-Volkswagen:Touareg II
Аналоги запчастини:7P6127177/VAG7P6127177A/7P6127177A
A110689 застосування до авто :
-Porsche:Cayenne II
-Volkswagen:Touareg II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A110689 |
| Висота [мм] | 123 |
| Внутрішній діаметр | 9.5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 93 |
| EAN | 5901225796516 |
Аналоги запчастини:7P6127177/VAG7P6127177A/7P6127177A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A110689 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 123 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
