
Фільтр повітряний Bmw E38 5,4 X5 3,0 99- (150*57*286)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A140214
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140214 застосування до авто :
-BMW:7SeriesE38,X5E53
Аналоги запчастини:13721702907/13721742201/BMW:13721702908/13721742202
A140214 застосування до авто :
-BMW:7SeriesE38,X5E53
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140214 |
| Довжина [мм] | 286 |
| Ширина (мм) | 150 |
| Висота [мм] | 57 |
| EAN | 5901225738899 |
Аналоги запчастини:13721702907/13721742201/BMW:13721702908/13721742202
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140214 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 286 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, 7-Series, B12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
