Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141428 застосування до авто :
-Honda:Jazz III
Аналоги запчастини:17220RB0000/HONDA:17220RB6Z00
A141428 застосування до авто :
-Honda:Jazz III
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141428 |
| Довжина [мм] | 171 |
| Ширина (мм) | 169 |
| Висота [мм] | 39 |
| EAN | 5901225745446 |
Аналоги запчастини:17220RB0000/HONDA:17220RB6Z00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141428 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 171 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Висота | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

