-25%

Фільтр повітряний VW Caddy/Polo 1.9D/TD/TDI 95-
288 ₴
216 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140016
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140016 застосування до авто :
-Seat:Cordoba,Ibiza II,Inca,Toledo I
-Skoda:Felicia
-Volkswagen:Caddy II,Polo III,PoloClassic
Аналоги запчастини:1444P6/1LO129601D/6KO129607M/6KO129601E/1LO129601C/1LO129607M/1L0129620/1LO129620/6KO129607R/6U0129620/1LO129607N/6KO129607T/25750701/VAG:1L0129607M/1L0129607N/6K0129607M/W01LO129620
A140016 застосування до авто :
-Seat:Cordoba,Ibiza II,Inca,Toledo I
-Skoda:Felicia
-Volkswagen:Caddy II,Polo III,PoloClassic
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140016 |
| Довжина [мм] | 275 |
| Ширина (мм) | 186 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225702043 |
Аналоги запчастини:1444P6/1LO129601D/6KO129607M/6KO129601E/1LO129601C/1LO129607M/1L0129620/1LO129620/6KO129607R/6U0129620/1LO129607N/6KO129607T/25750701/VAG:1L0129607M/1L0129607N/6K0129607M/W01LO129620
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140016 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Caddy, Polo, Toledo, Felicia, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴
