-25%

Фільтр повітряний Renault Clio Sport RS, Laguna II 1.9DCI, 2.0
306 ₴
229,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140627
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140627 застосування до авто :
-Renault:Espace IV,Laguna I,Laguna II,VelSatis
Аналоги запчастини:7700111834/RENAULT:8200421711/8200430865/8200799782
A140627 застосування до авто :
-Renault:Espace IV,Laguna I,Laguna II,VelSatis
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140627 |
| Довжина [мм] | 231 |
| Ширина (мм) | 192 |
| Висота [мм] | 59 |
| EAN | 5901225705297 |
Аналоги запчастини:7700111834/RENAULT:8200421711/8200430865/8200799782
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140627 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 231 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Espace, Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229,50 ₴
