
Фільтр повiтряний Renault Megan 2 03-/Scenic 03- 1.5Dci/1.9Dci/1.6/2.0
306 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140693
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140693 застосування до авто :
-Renault:GrandScenic II,Megane II,Scenic II
Аналоги запчастини:8200166615/8200371661/8200378889
A140693 застосування до авто :
-Renault:GrandScenic II,Megane II,Scenic II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140693 |
| Довжина [мм] | 243 |
| Ширина (мм) | 192 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225705464 |
Аналоги запчастини:8200166615/8200371661/8200378889
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140693 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴
