-25%

Фільтр повітряний Fiat Punto 99-12
288 ₴
216 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140744
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140744 застосування до авто :
-Fiat:Idea,Punto(188)
Аналоги запчастини:46552772
A140744 застосування до авто :
-Fiat:Idea,Punto(188)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140744 |
| Довжина [мм] | 116 |
| Ширина (мм) | 67 |
| Висота [мм] | 275 |
| EAN | 5901225705761 |
Аналоги запчастини:46552772
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140744 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 116 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 275 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Punto |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴
