-25%

Фільтр повітряний Ford Fiesta IV 08-/Mazda 2 1.6 MZ-CD 08-
288 ₴
216 ₴
- Готово до відправки
- Код: A141254
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141254 застосування до авто :
-Ford:B
-MAX,Courier,Ecosport,Fiesta,KA
-Mazda:2(DE)
Аналоги запчастини:1516725/8V219601AA/N04039C155A/Y64513Z40/FORD:1729860/1793585/1803059/1810699/1836805/CN119601AD/MAZDA:Y64513Z40A
A141254 застосування до авто :
-Ford:B
-MAX,Courier,Ecosport,Fiesta,KA
-Mazda:2(DE)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141254 |
| Довжина [мм] | 161 |
| Ширина (мм) | 198 |
| Висота [мм] | 70 |
| EAN | 5901225743923 |
Аналоги запчастини:1516725/8V219601AA/N04039C155A/Y64513Z40/FORD:1729860/1793585/1803059/1810699/1836805/CN119601AD/MAZDA:Y64513Z40A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141254 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 161 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Courier, B-Max, Fiesta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴
