-25%

Фільтр повітряний MB S (W220, W221) 05-
300 ₴
225 ₴
- Готово до відправки
- Код: A141296
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141296 застосування до авто :
-Mercedes:G
-modell,S
-ClassA217,S
-ClassC215,S
-ClassC216,S
-ClassC217,S
-ClassW220,S
-ClassW221,S
-ClassW222,V222,X222,SL
A141296 застосування до авто :
-Mercedes:G
-modell,S
-ClassA217,S
-ClassC215,S
-ClassC216,S
-ClassC217,S
-ClassW220,S
-ClassW221,S
-ClassW222,V222,X222,SL
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141296 |
| Довжина [мм] | 249 |
| Ширина (мм) | 211 |
| Висота [мм] | 50 |
| Кількісна одиниця | комплект |
| EAN | 5901225744319 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141296 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 249 мм |
| Ширина | 211 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Maybach |
| Сумісність з моделлю | S-Class, SL, G-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴
