-25%

Фільтр повітряний Citroen Berlingo/C3 /Peugeot Partner 96-
300 ₴
225 ₴
- В наявності
- Код: A140501
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140501 застосування до авто :
-Citroën:Berlingo(M49),Berlingo(M59),C2,C3 I,C3 II,C3Pluriel
-Peugeot:1007,Partner
Аналоги запчастини:1444GH/1444CZ/1444EA/1444X0/CITROEN/PEUGEOT:1444VJ
A140501 застосування до авто :
-Citroën:Berlingo(M49),Berlingo(M59),C2,C3 I,C3 II,C3Pluriel
-Peugeot:1007,Partner
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140501 |
| Довжина [мм] | 335 |
| Ширина (мм) | 101 |
| Висота [мм] | 45 |
| EAN | 5901225704931 |
Аналоги запчастини:1444GH/1444CZ/1444EA/1444X0/CITROEN/PEUGEOT:1444VJ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140501 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, 1007, 207, Berlingo, C2, C3, Partner, C-Elysee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴
