
Фільтр повiтряний Opel Combo Corsa 00-/Meriva 03-
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140323
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140323 застосування до авто :
-Opel:Combo(C),Corsa(C),Meriva(A),Tigra(B)
Аналоги запчастини:834157/835626/9196121/13270886/93193036/9196120/9129747/GM:95523264
A140323 застосування до авто :
-Opel:Combo(C),Corsa(C),Meriva(A),Tigra(B)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140323 |
| Довжина [мм] | 290 |
| Ширина (мм) | 206 |
| Висота [мм] | 42 |
| EAN | 5901225704290 |
Аналоги запчастини:834157/835626/9196121/13270886/93193036/9196120/9129747/GM:95523264
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140323 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
