Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140024 застосування до авто :
-Opel:Calibra,Vectra(A)
Аналоги запчастини:834293/834297/834299/835620/90322261/25062418/25062227/FORD:5012566/A840X9601ACA/GM:834262/834292/834296/90322262/VOLVO:1276389/12763892
A140024 застосування до авто :
-Opel:Calibra,Vectra(A)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140024 |
| Висота [мм] | 41 |
| Довжина [мм] | 285 |
| Ширина (мм) | 184 |
| EAN | 5901225702128 |
Аналоги запчастини:834293/834297/834299/835620/90322261/25062418/25062227/FORD:5012566/A840X9601ACA/GM:834262/834292/834296/90322262/VOLVO:1276389/12763892
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140024 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Opel |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴

