Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141423 застосування до авто :
-Mitsubishi:Colt VI
-Smart:Forfour I
Аналоги запчастини:1500A045/8200792661/1350900501
A141423 застосування до авто :
-Mitsubishi:Colt VI
-Smart:Forfour I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141423 |
| Довжина [мм] | 250 |
| Ширина (мм) | 116.5 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225725868 |
Аналоги запчастини:1500A045/8200792661/1350900501
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141423 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Colt |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

