-25%

Фільтр повітряний Toyota Carina E,Celica,Corolla,Piknic,RAV
288 ₴
216 ₴
- В наявності
- Код: A140052
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140052 застосування до авто :
-Toyota:Avensis I,AvensisVerso,Carina,Celica,Corolla(E10),Corolla(E11),Picnic,Previa,RAV4(CA20)
Аналоги запчастини:8671014130/1780127010/1780164010/1780116030/1780174020/1780102020/1780164070/1780164020/TOYOTA/LEXUS:178017402083
A140052 застосування до авто :
-Toyota:Avensis I,AvensisVerso,Carina,Celica,Corolla(E10),Corolla(E11),Picnic,Previa,RAV4(CA20)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140052 |
| Довжина [мм] | 310 |
| Ширина (мм) | 156 |
| Висота [мм] | 42 |
| EAN | 5901225702388 |
Аналоги запчастини:8671014130/1780127010/1780164010/1780116030/1780174020/1780102020/1780164070/1780164020/TOYOTA/LEXUS:178017402083
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140052 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, Pontiac |
| Сумісність з моделлю | Previa, Trans Sport, Corolla, Camry, MR2, RAV4, Avensis, Celica, Picnic, ES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴
