-25%

Фільтр повітряний Toyota Carina/Avensis E 92-97
300 ₴
225 ₴
- В наявності
- Код: A140064
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140064 застосування до авто :
-Toyota:Avensis I,AvensisVerso,Carina
Аналоги запчастини:1780102040A/1780102040/1780102050/TOYOTA/LEXUS:178010204000
A140064 застосування до авто :
-Toyota:Avensis I,AvensisVerso,Carina
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140064 |
| Довжина [мм] | 312 |
| Ширина (мм) | 150 |
| Висота [мм] | 46 |
| EAN | 5901225702500 |
Аналоги запчастини:1780102040A/1780102040/1780102050/TOYOTA/LEXUS:178010204000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140064 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴
