Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
GM:834603
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A146920 |
| Довжина [мм] | 192 |
| Ширина (мм) | 181 |
| Висота [мм] | 46 |
GM:834603
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A146920 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 192 мм |
| Ширина | 181 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Volt |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

