Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141250 застосування до авто :
-Hyundai:i20 I,i20 II,ix20(JC)
-Kia:Soul I,Venga I
MOBIS:281131P000/281132K000/281131J000
A141250 застосування до авто :
-Hyundai:i20 I,i20 II,ix20(JC)
-Kia:Soul I,Venga I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141250 |
| Довжина [мм] | 248.5 |
| Ширина (мм) | 129 |
| Висота [мм] | 57 |
| EAN | 5901225743886 |
MOBIS:281131P000/281132K000/281131J000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141250 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 249 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, i20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

