-25%

Фільтр повітряний Dacia Solenza 03-/Renault Megane Scenic (JA0/1_) 97-/Kangoo 97-
300 ₴
225 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: A140626
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140626 застосування до авто :
-Dacia:Solenza
-Renault:Clio II,Kangoo I
Аналоги запчастини:7701047417/1378084CT0/1378084CT0000/RENAULT:8200459849
A140626 застосування до авто :
-Dacia:Solenza
-Renault:Clio II,Kangoo I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140626 |
| Довжина [мм] | 286 |
| Ширина (мм) | 153 |
| Висота [мм] | 50 |
| EAN | 5901225705280 |
Аналоги запчастини:7701047417/1378084CT0/1378084CT0000/RENAULT:8200459849
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140626 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 286 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Samurai, Solenza, Scenic, Kangoo, Clio, Pick Up, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴
