Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141211 застосування до авто :
-Opel:Corsa(D)
Аналоги запчастини:5835930/93188725/GM:834849/834926/835167
A141211 застосування до авто :
-Opel:Corsa(D)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141211 |
| Довжина [мм] | 211 |
| Ширина (мм) | 200 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225743510 |
Аналоги запчастини:5835930/93188725/GM:834849/834926/835167
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141211 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 211 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

