-25%

Фільтр повiтряний VW 1,6 D/TD
300 ₴
225 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140004
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140004 застосування до авто :
-Audi:100C3,80B2,80B3,80B4,90,COUPE
-Volkswagen:Caddy I,Golf I,Golf II,Jetta,TransporterT3
Аналоги запчастини:1444K8/5017008/5017643/1137537/5005823/A790X9601KA/7701409300/93891826/681296201/026133837B/026133837A/35133843/34133837/068129620A/69129620/VAG:035133843/069129620
A140004 застосування до авто :
-Audi:100C3,80B2,80B3,80B4,90,COUPE
-Volkswagen:Caddy I,Golf I,Golf II,Jetta,TransporterT3
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140004 |
| Довжина [мм] | 338 |
| Ширина (мм) | 136 |
| Висота [мм] | 57 |
| EAN | 5901225701923 |
Аналоги запчастини:1444K8/5017008/5017643/1137537/5005823/A790X9601KA/7701409300/93891826/681296201/026133837B/026133837A/35133843/34133837/068129620A/69129620/VAG:035133843/069129620
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140004 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 338 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 10, 80, Caddy, 100, Coupe, Jetta, Quattro, Golf, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴
