
Фільтр повiтряний Honda Accord 2.0TDI 1/96-, Civic 2.0TD
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A140165
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140165 застосування до авто :
-Honda:Accord VI(CG,CK),Civic VI,(EJ,EK,MB,MC,EM1)
-LandRover:Freelander I
-MG:ZR,ZS
-Rover:200,25,400,45,800
Аналоги запчастини:17220P5TG00/17200P9ME00/ESR4103/PHE100330
A140165 застосування до авто :
-Honda:Accord VI(CG,CK),Civic VI,(EJ,EK,MB,MC,EM1)
-LandRover:Freelander I
-MG:ZR,ZS
-Rover:200,25,400,45,800
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140165 |
| Довжина [мм] | 273 |
| Ширина (мм) | 118 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225703385 |
Аналоги запчастини:17220P5TG00/17200P9ME00/ESR4103/PHE100330
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140165 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Freelander, 25, Accord, 45, Civic, 400, Streetwise |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
