
Фільтр повітряний Toyota Camry 2,0 16V 01-
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140268
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140268 застосування до авто :
-Lexus:RX II
-Toyota:Camry(XV30)
Аналоги запчастини:1780120040/178010H010/TOYOTA/LEXUS:178010H020
A140268 застосування до авто :
-Lexus:RX II
-Toyota:Camry(XV30)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140268 |
| Довжина [мм] | 318 |
| Ширина (мм) | 193 |
| Висота [мм] | 36 |
| EAN | 5901225739216 |
Аналоги запчастини:1780120040/178010H010/TOYOTA/LEXUS:178010H020
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140268 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 318 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RX, ES, Highlander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
