-25%

Фільтр повiтряний Skoda Fabia 00- VW Golf 00-. VW Polo 0
280 ₴
210 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140058
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140058 застосування до авто :
-Seat:Cordoba,Ibiza IV,Leon I,Toledo II
-Skoda:Fabia I,Octavia(A5)
-Volkswagen:Bora,Caddy III,Golf IV,Golf V,GolfPLUS,Polo IV
Аналоги запчастини:36198620/036129620D/VAG:036198620
A140058 застосування до авто :
-Seat:Cordoba,Ibiza IV,Leon I,Toledo II
-Skoda:Fabia I,Octavia(A5)
-Volkswagen:Bora,Caddy III,Golf IV,Golf V,GolfPLUS,Polo IV
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140058 |
| Довжина [мм] | 288 |
| Ширина (мм) | 188 |
| Висота [мм] | 42 |
| EAN | 5901225702449 |
Аналоги запчастини:36198620/036129620D/VAG:036198620
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140058 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Fabia, Octavia, Leon, Golf, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴
