Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140141 застосування до авто :
-Mitsubishi:3000GT,L200 III,(K6/K7),L400,Pajero II,PajeroSport I,Sigma
Аналоги запчастини:XD620456/MD620456/MD620472/MZ311783/MITSUBISHI:MZ311783T
A140141 застосування до авто :
-Mitsubishi:3000GT,L200 III,(K6/K7),L400,Pajero II,PajeroSport I,Sigma
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140141 |
| Довжина [мм] | 225 |
| Ширина (мм) | 224 |
| Висота [мм] | 37.5 |
| EAN | 5901225703200 |
Аналоги запчастини:XD620456/MD620456/MD620472/MZ311783/MITSUBISHI:MZ311783T
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140141 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 38 мм |
| Сумісність з моделлю | Sigma, L200, L400, 3000 GT, Pajero, Pajero Sport, Delica |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

