-25%

Фільтр повітряний Nissan Micra, Note 1.5dCi 03-/ Renault Clio III 1.5dCi 05-
280 ₴
210 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140932
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140932 застосування до авто :
-Nissan:Cube III,Juke(YF15),Micra III,NV200,(M20),Note(E11),Tiida I,(C11)
-Renault:Clio III,Modus
Аналоги запчастини:1654600QAR/2232400QAB/16546BN701/16546BC40A/8200216005/8200399214/165460588RTURK/NISSAN:16546BN70A/RENAULT:8200437229/165460588R/165469040R
A140932 застосування до авто :
-Nissan:Cube III,Juke(YF15),Micra III,NV200,(M20),Note(E11),Tiida I,(C11)
-Renault:Clio III,Modus
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140932 |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 239 |
| Ширина (мм) | 141 |
| EAN | 5901225741370 |
Аналоги запчастини:1654600QAR/2232400QAB/16546BN701/16546BC40A/8200216005/8200399214/165460588RTURK/NISSAN:16546BN70A/RENAULT:8200437229/165460588R/165469040R
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140932 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Juke, Clio, Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴
