-25%

Фільтр повітряний Audi,VW Golf,Passat 1.3
280 ₴
210 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140005
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140005 застосування до авто :
-Audi:100C3,80B2,80B3,80B4,COUPE
-Seat:Cordoba,Ibiza II,Ibiza III,Marbella
-Skoda:Favorit
-Volkswagen:Golf II,Golf III,Jetta,Polo II
Аналоги запчастини:11464619/464619/728216/7045248/C115946505/C115946205/VAG:007045248/115946202/115946204/115946205/115946204S/115946205S/032129620/32129620/56129620/056129620/030129620A/052126620A/052129620A/CITROEN/PEUGEOT:75524148/95555218/95558218/95559627/75524148C/FORD:0464619/5001102/5004885/5011876/5012631/5015476/860X9601AA/A740X9601AA/A830X9601DBA/A840X9601ARA
A140005 застосування до авто :
-Audi:100C3,80B2,80B3,80B4,COUPE
-Seat:Cordoba,Ibiza II,Ibiza III,Marbella
-Skoda:Favorit
-Volkswagen:Golf II,Golf III,Jetta,Polo II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140005 |
| Довжина [мм] | 279 |
| Ширина (мм) | 222 |
| Висота [мм] | 61 |
| EAN | 5901225701930 |
Аналоги запчастини:11464619/464619/728216/7045248/C115946505/C115946205/VAG:007045248/115946202/115946204/115946205/115946204S/115946205S/032129620/32129620/56129620/056129620/030129620A/052126620A/052129620A/CITROEN/PEUGEOT:75524148/95555218/95558218/95559627/75524148C/FORD:0464619/5001102/5004885/5011876/5012631/5015476/860X9601AA/A740X9601AA/A830X9601DBA/A840X9601ARA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140005 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 279 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Висота | 61 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, УАЗ, Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Visa, 100, Jetta, Octavia, Passat, 80, Caddy, Polo, 96, Felicia, LNA, 95, Lupo, Golf, Derby, 3151, Cordoba, Coupe, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴
