-25%

Фільтр повітряний Honda HR-V 15- , Jazz 15-
280 ₴
210 ₴
- В наявності
- Код: A146897
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A146897 застосування до авто :
-Honda:HR
-V II,Jazz IV
HONDA:172205R0008
A146897 застосування до авто :
-Honda:HR
-V II,Jazz IV
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A146897 |
| Довжина [мм] | 197 |
| Ширина (мм) | 140 |
| Висота [мм] | 46 |
HONDA:172205R0008
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A146897 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 197 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | HR-V, Jazz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴
