Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140017 застосування до авто :
-Daewoo:Matiz
Аналоги запчастини:96314494/GM:96314494
A140017 застосування до авто :
-Daewoo:Matiz
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140017 |
| Довжина [мм] | 205 |
| Ширина (мм) | 194 |
| Висота [мм] | 35.5 |
| EAN | 5901225702050 |
Аналоги запчастини:96314494/GM:96314494
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140017 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 194 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з моделлю | Matiz |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

