
Фільтр повітряний Citroen 1,6-2,0 Peugeot Renault 1,4/1,6
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A140062
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140062 застосування до авто :
-Citroën:Berlingo(M49),Berlingo(M59),Xantia(X1,X2),Xsara(N0,N1,N2)
-Peugeot:306,405,406,Partner
-Renault:Clio II,Kangoo I,Thalia(LB)
Аналоги запчастини:1444P1/96144871/144486/7701042841
A140062 застосування до авто :
-Citroën:Berlingo(M49),Berlingo(M59),Xantia(X1,X2),Xsara(N0,N1,N2)
-Peugeot:306,405,406,Partner
-Renault:Clio II,Kangoo I,Thalia(LB)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140062 |
| Довжина [мм] | 297 |
| Ширина (мм) | 101.5 |
| Висота [мм] | 49 |
| EAN | 5901225702487 |
Аналоги запчастини:1444P1/96144871/144486/7701042841
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140062 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Renault |
| Сумісність з моделлю | Xantia, ZX, Partner, 306, Xsara, Kangoo, Berlingo, Clio, 405, 406 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
