
Фільтр повітряний Nissan X-Trail 01-/Subaru Forester 97-/Nissan Murano (Z51) 08-
260 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140056
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140056 застосування до авто :
-Infiniti:FX I,G, I
-Nissan:100NX,200SX(S13),350Z,Almera(N15),Almera(N16,N16E),AlmeraTino(V10M),Bluebird,Maxima(A32),Maxima(A33),Murano I,Murano II,Pathfinder II,(R50),Pickup,Primera(P10),Primera(P11),Primera(P12),Serena I,(C23),Sunny,Terrano II,(R20),Vanette,X
-Trail I,(T30)
-Subaru:Forester I,Forester II,Impreza I,Impreza II,Legacy I,Legacy II,Outback I,Outback II
Аналоги запчастини:5025071/5025082/165466J400/1654670J10/16546W2900/16546V0110/165463J400/16546V0100/165460Z000/16546AA080/16546AA020/25062320/FIAT/LANCIA:71750719/FORD:1112655/NISSAN:AY120NS001/YL4J9601AA/SUZUKI:1378054LA0/1378054LA0000
A140056 застосування до авто :
-Infiniti:FX I,G, I
-Nissan:100NX,200SX(S13),350Z,Almera(N15),Almera(N16,N16E),AlmeraTino(V10M),Bluebird,Maxima(A32),Maxima(A33),Murano I,Murano II,Pathfinder II,(R50),Pickup,Primera(P10),Primera(P11),Primera(P12),Serena I,(C23),Sunny,Terrano II,(R20),Vanette,X
-Trail I,(T30)
-Subaru:Forester I,Forester II,Impreza I,Impreza II,Legacy I,Legacy II,Outback I,Outback II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140056 |
| Довжина [мм] | 279 |
| Ширина (мм) | 164 |
| Висота [мм] | 32 |
| EAN | 5901225702425 |
Аналоги запчастини:5025071/5025082/165466J400/1654670J10/16546W2900/16546V0110/165463J400/16546V0100/165460Z000/16546AA080/16546AA020/25062320/FIAT/LANCIA:71750719/FORD:1112655/NISSAN:AY120NS001/YL4J9601AA/SUZUKI:1378054LA0/1378054LA0000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140056 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 279 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Висота | 32 мм |
| Сумісність з маркою | LDV, Nissan, Suzuki, Subaru, Infiniti, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Impreza, Bluebird, Silvia, Outback, CUB, Pathfinder, Patrol, Sunny, Swift, SX4, Laurel, Legacy, Primera, 350Z, Pick Up, Terrano, Forester, Legacy Outback, Prairie, FX, G, 200SX, G20, SVX, Maxima, Almera, 100NX, Vanette, Murano, I30, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
