Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140019 застосування до авто :
-Fiat:Seicento,(287,187)
Аналоги запчастини:1444P8/71736120/46536382/7759323/FIAT/LANCIA:71754224
A140019 застосування до авто :
-Fiat:Seicento,(287,187)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140019 |
| Довжина [мм] | 230 |
| Ширина (мм) | 90 |
| Висота [мм] | 48 |
| EAN | 5901225702074 |
Аналоги запчастини:1444P8/71736120/46536382/7759323/FIAT/LANCIA:71754224
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140019 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Punto |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

