-25%

Фільтр повітряний Nissan Note/Micra/Tida 1.6 16V 01->
220 ₴
165 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140077
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140077 застосування до авто :
-Nissan:Micra II,Micra III,Note(E11)
Аналоги запчастини:165460U80A/1654641B00/16546AX600/165460U800/NISSAN:16546AX60A
A140077 застосування до авто :
-Nissan:Micra II,Micra III,Note(E11)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140077 |
| Довжина [мм] | 167 |
| Ширина (мм) | 156 |
| Висота [мм] | 32 |
| EAN | 5901225702630 |
Аналоги запчастини:165460U80A/1654641B00/16546AX600/165460U800/NISSAN:16546AX60A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140077 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 167 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Note, Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴
