-25%

Фільтр повітряний Toyota Avensis/Corolla 00-
220 ₴
165 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140087
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140087 застосування до авто :
-Subaru:BRZ
-Toyota:Avensis I,Avensis II,AvensisVerso,Corolla(E12),GT86
Аналоги запчастини:178010D011/178010D010/1780122020/178010D020/SUBARU:16546JB000/TOYOTA/LEXUS:SU0030031900
A140087 застосування до авто :
-Subaru:BRZ
-Toyota:Avensis I,Avensis II,AvensisVerso,Corolla(E12),GT86
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140087 |
| Довжина [мм] | 291 |
| Ширина (мм) | 152 |
| Висота [мм] | 47 |
| EAN | 5901225702715 |
Аналоги запчастини:178010D011/178010D010/1780122020/178010D020/SUBARU:16546JB000/TOYOTA/LEXUS:SU0030031900
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140087 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 291 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | BRZ, Corolla, Avensis, GT 86 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴
