-25%

Фільтр повiтряний VW Golf 1,5 76-83 1,6-1,8 75-91
200 ₴
150 ₴
- В наявності
- Код: A140009
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140009 застосування до авто :
-Volkswagen:Caddy I,Golf I,Golf II,Jetta
Аналоги запчастини:1444N1/860X9601AFA/5016988/5003239/5012634/A840X9601AUA/A770X9601AHA/812842/055129620A/9974788
A140009 застосування до авто :
-Volkswagen:Caddy I,Golf I,Golf II,Jetta
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140009 |
| Довжина [мм] | 198 |
| Ширина (мм) | 92 |
| Висота [мм] | 50 |
| EAN | 5901225701978 |
Аналоги запчастини:1444N1/860X9601AFA/5016988/5003239/5012634/A840X9601AUA/A770X9601AHA/812842/055129620A/9974788
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140009 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 198 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Scirocco, Jetta, Caddy, Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴
