-25%

Диск гальмівний передній Daewoo Matiz/Chery QQ I ,II 0.8I 98-
1 343 ₴
1 007,25 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B130140
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130140 застосування до авто :
-Chevrolet:Spark(M200,M250)
-Daewoo:Matiz
Аналоги запчастини:96284392/96320531/GM:96320531/96284392/96455424/96254392
B130140 застосування до авто :
-Chevrolet:Spark(M200,M250)
-Daewoo:Matiz
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130140 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Тип гальмівного диска | повний |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 12.6 |
| Діаметр [мм] | 236 |
| Фаска 2 [мм] | 102 |
| Кількість отворів | 4 |
| Мінімальна товщина [мм] | 9.7 |
| Висота [мм] | 35.5 |
| EAN | 5901225724014 |
Аналоги запчастини:96284392/96320531/GM:96320531/96284392/96455424/96254392
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130140 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 102 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Висота | 35.4 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12.6 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 007,25 ₴
