-25%

Диск гальмівний задній Ford Transit 2.2 TDCi 06-
1 870 ₴
1 402,50 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B130430
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130430 застосування до авто :
-Ford:Transit
Аналоги запчастини:1464031/1371420/FORD:6C112A315AA/6C112A315AB
B130430 застосування до авто :
-Ford:Transit
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130430 |
| Сторона встановлення | Задні |
| EAN | 5901225773784 |
Аналоги запчастини:1464031/1371420/FORD:6C112A315AA/6C112A315AB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130430 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 124 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 16.3 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 402,50 ₴
