
Колодки гальмівні задні дискові Subaru Tribeca 05-/Forester 12-/Legacy 3,0 03-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B110985
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110985 застосування до авто :
-Subaru:Tribeca(B9)
Аналоги запчастини:26696XA000/26696XA010/26696XA011/SUBARU:26696CA000/26696SG000/TOYOTA/LEXUS:SU00304325
B110985 застосування до авто :
-Subaru:Tribeca(B9)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110985 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Товщина [мм] | 16 |
| Ширина (мм) | 110.5 |
| Висота [мм] | 49.5 |
| Гальмівна система | NBK |
| Довжина [мм] | 105.5 |
| EAN | 5901225754516 |
Аналоги запчастини:26696XA000/26696XA010/26696XA011/SUBARU:26696CA000/26696SG000/TOYOTA/LEXUS:SU00304325
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110985 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 105.5 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 40 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, BRZ, Legacy, Tribeca, Outback, GT 86 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
