-25%

Колодки гальмівні задні Nissan Navara/Pathfinder 2.5/4.0 05-
882 ₴
661,50 ₴
- В наявності
- Код: B110967
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110967 застосування до авто :
-Nissan:Navara(D40),Pathfinder III,(R51)
Аналоги запчастини:44060EB325/NISSAN:44060EA090/44060EA091/D4060EB300
B110967 застосування до авто :
-Nissan:Navara(D40),Pathfinder III,(R51)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110967 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Ширина (мм) | 110.6 |
| Висота [мм] | 41.4 |
| Товщина [мм] | 16 |
| Гальмівна система | SUMITOMO |
| EAN | 5901225727664 |
Аналоги запчастини:44060EB325/NISSAN:44060EA090/44060EA091/D4060EB300
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110967 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 110.6 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Висота | 40.8 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 661,50 ₴
