
Колодки гальмівні задні дискові Ford Galaxy 1.8 CTDI, 2.0 CTDI 06-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B111043
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111043 застосування до авто :
-Ford:Galaxy,S
-MAX
-LandRover:RangeRoverEvoque I
-Volvo:S60 II,S80 II,V60 I,V70 III,XC70 II
Аналоги запчастини:1439866/1459450/1503969/1426144/31317482/30671575/30742516/30794555/FORD:1426143/1566233/1752093/6G912M008FA/6G912M008FB/6G912M008FC/6G912M008FD/ME6G9J2M008FA/VOLVO:30671574/306715750/30742491/30794554/LANDROVER:LR027129/LR043285/LR043714
B111043 застосування до авто :
-Ford:Galaxy,S
-MAX
-LandRover:RangeRoverEvoque I
-Volvo:S60 II,S80 II,V60 I,V70 III,XC70 II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111043 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Ширина (мм) | 106.1 |
| Висота [мм] | 48.7 |
| Товщина [мм] | 17.3 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| EAN | 5901225765963 |
Аналоги запчастини:1439866/1459450/1503969/1426144/31317482/30671575/30742516/30794555/FORD:1426143/1566233/1752093/6G912M008FA/6G912M008FB/6G912M008FC/6G912M008FD/ME6G9J2M008FA/VOLVO:30671574/306715750/30742491/30794554/LANDROVER:LR027129/LR043285/LR043714
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111043 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 106 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Висота | 48.7 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, Freelander, XC70, S80, Galaxy, Range Rover Evoque |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
