
Колодки гальмівні передні Skoda Fabia 1.0/1.2 03- VW Polo III
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B111119
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111119 застосування до авто :
-Skoda:Fabia I,Fabia II,Praktik,Roomster
-Volkswagen:Polo IV
Аналоги запчастини:6Q0698151B
B111119 застосування до авто :
-Skoda:Fabia I,Fabia II,Praktik,Roomster
-Volkswagen:Polo IV
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111119 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 141.8 |
| Товщина [мм] | 17.2 |
| Гальмівна система | Volkswagen |
| Висота 1 [мм] | 51.2 |
| Висота 2 [мм] | 50.6 |
| EAN | 5901225766823 |
Аналоги запчастини:6Q0698151B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111119 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 141.8 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fabia, Polo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
