
Колодки гальмівні передні Mitsubishi Carisma 1.6-1.9TD 95-06
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B111093
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111093 застосування до авто :
-Mitsubishi:Carisma
Аналоги запчастини:MR249240/MR407944/X3511004/MITSUBISHI:MR290240/MR389519/MR475458/MR527419/MZ690333
B111093 застосування до авто :
-Mitsubishi:Carisma
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111093 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 119.3 |
| Висота [мм] | 68.6 |
| Товщина [мм] | 15 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| EAN | 5901225766519 |
Аналоги запчастини:MR249240/MR407944/X3511004/MITSUBISHI:MR290240/MR389519/MR475458/MR527419/MZ690333
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111093 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 119.3 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Висота | 68.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | Carisma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
