-25%

Колодки гальмівні задні BMW 5 (F10), 5 (F11), 5 (G30, F90), 5 (G31), 6 (F12), 6 (F13)
1 139 ₴
854,25 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B111231
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111231 застосування до авто :
-BMW:5SeriesF10,F18,5SeriesF11,5SeriesG30,5SeriesG31,6SeriesF06GranCoupe,6SeriesF12,6SeriesF13,6SeriesG32GranTurismo,7SeriesG11,G12,X3G01
-MINI:Cooper III,(F55,F56)
Аналоги запчастини:34212284389/34216775346/BMW:34216798196
B111231 застосування до авто :
-BMW:5SeriesF10,F18,5SeriesF11,5SeriesG30,5SeriesG31,6SeriesF06GranCoupe,6SeriesF12,6SeriesF13,6SeriesG32GranTurismo,7SeriesG11,G12,X3G01
-MINI:Cooper III,(F55,F56)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111231 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Ширина (мм) | 116 |
| Висота 1 [мм] | 65.5 |
| Висота 2 [мм] | 72.4 |
| Товщина [мм] | 17.8 |
| Кількість болтів | 4 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| EAN | 5901225779588 |
Аналоги запчастини:34212284389/34216775346/BMW:34216798196
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111231 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 116 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 65.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.4 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 854,25 ₴
