
Колодки гальмівні задні BMW 5 GRAN TURISMO (F07), 7 (F01, F02, F03, F04) 2.0D-6.0 02.08-02.17
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B111232
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111232 застосування до авто :
-BMW:5SeriesF07GranTurismo,7SeriesF01,F02,F03,F04
Аналоги запчастини:34216775342/34216790966
B111232 застосування до авто :
-BMW:5SeriesF07GranTurismo,7SeriesF01,F02,F03,F04
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111232 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Ширина (мм) | 139.5 |
| Висота [мм] | 67.8 |
| Товщина [мм] | 17.3 |
| Гальмівна система | ATE |
| EAN | 5901225779595 |
Аналоги запчастини:34216775342/34216790966
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111232 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 139.5 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Висота | 67.8 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
